Teslimat Bilgileri

SEKMAN TİCARET. bünyesinde hizmet veren www.sekmanayakkabi.com , stokta bulunan siparislerinizin ayni gün içinde kargo, ambar ya da nakliye sirketlerine (isteginize göre) verilecegini garanti eder. 

Stok haricindeki siparisleriniz için ise üretici firmadan yapilacak sevkiyat tarihine göre siparisleriniztasimaya verilir. Böyle bir durumda tarafimizdan bilgilendirilirsiniz. Resmi tatil günlerinde vereceginizsiparisler ise, tatili izleyen ilk is günü içinde isleme konulacaktir.

SEKMAN TİCARET bünyesinde hizmet veren www.sekmanayakkabi.com dan verdiginizsiparislerintasima ücreti siparis verene aittir. Anlasmali kargomuz, ambar, uçak kargo veya firmamizdansiparisinizi kendiniz teslim alabilirsiniz. 

Siparislerinizisteginize göre paketlenir, birlestirilir ve isteginize uygun olarak size ulastirilir. Ürün teslimatinin aksamadan gerçeklestirilebilmesi için lütfen adres bilgilerinize ilçe,cadde,sokak ismini yazmayiunutmayiniz. 

SEKMAN TİCARET. ve bünyesinde hizmet veren www.sekmanayakkabi.com ürünlerinizi nakliye sirketlerineulastirdiktan sonra ürünlere gelecek herhangi bir zarar ve benzeri durumlardan sorumlu tutulamaz